• Letná škola 2022 - Tri týždne plné vedomostí, objavovania, športu i zábavy

Hlavným cieľom Letných škôl 2022 je podpora škôl pri ich organizácii aktivít na  vyrovnanie rozdielov vo vedomostiach, zručnostiach a spôsobilostiach žiakov, vrátane žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia a na integráciu žiakov prichádzajúcich z Ukrajiny. Aj vzhľadom k tomu bude môcť škola zapojiť aj deti z Ukrajiny, ktoré školu navštevujú, budú navštevovať resp. aj tie ukrajinské deti, ktoré žijú v okolí školy, ale vzdelávajú sa online na Ukrajine a prejavia záujem o Letnú školu.

Finančné prostriedky alokované na túto výzvu boli poskytnuté zo zdrojov UNICEF a ministerstva, ktoré vyčlenilo finančné prostriedky nad rámec výzvy z dôvodu zvýšeného záujmu škôl.

Viac sa o aktivitách v rámci Letnej školy môžete dozvedieť na našej facebook stránke.

Grant: 9 900€